O Mnie

Z UWAŻNOŚCIĄ KU ZDROWIU
O MNIE

Moja Historia

Nazywam się Joanna Brzezińska i jestem dietetyczką, fitoterapeutką oraz psychodietetyczką. W swojej pracy koncentruję się na indywidualnych potrzebach pacjentów, zalecając im najlepsze praktyki żywieniowe, by mogli cieszyć się zdrowym i pełnym dobrej energii życiem. Moja praca to moja pasja – dzisiaj bez zawahania mogę tak o sobie powiedzieć. Nie zawsze tak było, choć odkąd pamiętam zdrowy styl życia towarzyszył mi na każdym etapie. Pracę wybierałam jednak zdroworozsądkowo. Przyszedł taki moment, że zdecydowałam się uczynić to, co mnie najbardziej pasjonuje, a jednocześnie stale mi towarzyszy – pracą, która służyć będzie nie tylko mi, ale również ludziom, którzy zaufają moim zaleceniom.
Na początku tylko dla samej siebie odkryłam, jak wielki wpływ na nasze życie, stan psychiczny i fizyczny ma to, co jemy. Doświadczyłam i doświadczam nadal, jak zdrowe karmienie naszego ciała, karmi jednocześnie naszą duszę. Nauczyłam się tak komponować posiłki, by wspierać swoje ciało, dodawać energii, czuć się lekko i zdrowo.

Ważnym odkryciem było dla mnie ziołolecznictwo. Moja edukacja z zakresu fitoterapii pomogła mi poszerzyć oraz pogłębić wiedzę, którą z sukcesem praktykuję. Psychodietetyka natomiast wyposażyła mnie w odpowiednie narzędzia, dzięki którym z empatią i zrozumieniem, potrafię podchodzić do problemów żywieniowych każdego pacjenta.

Cieszę się życiem i zdrowiem, mam pełno energii do działania i niekończące się pokłady radości! Bardzo bym chciała pomóc też Tobie, byś mogła/mógł rozwijać swoje pasje, spełniać marzenia i budzić się codziennie z uśmiechem! Nakarm ze mną swoje ciało i duszę, daj sobie szansę na zdrowe i radosne życie!

O MNIE

Wykorzystuję swoją wiedzę z zakresu dietetyki i ziołolecznictwa, ze wsparciem psychodietetycznym, by pomagać:

ZMĘCZENIE/BRAK ENERGII
Osobom, które odczuwają spadki energii, a zmęczenie odbiera im chęć do działania.
ZABURZENIA TRAWIENNE
Osobom, którym dokuczają objawy niestrawności takie jak: wzdęcia, gazy, biegunki, zaparcia, zgaga, refluks.
ODCHUDZANIE
W osiąganiu wymarzonej sylwetki, bez presji, restrykcyjnych diet i wyrzeczeń. Bez względu na to czy dokuczają Ci schorzenia takie jak np. Hashimoto, insulinooporność, SIBO, zespół nadwrażliwego jelita (IBS) itp.
POPRAWA ZDROWIA
Dzięki odpowiednio dobranej diecie unikniesz niedoborów pokarmowych, a także zmniejszysz ryzyko chorób cywilizacyjnych.
ODZYSKANIE SIŁ DO ŻYCIA
Osobom, które nie radzą sobie z codziennymi sytuacjami, które często prowadzą do emocjonalnego przejadania się.
WSPARCIE I MOTYWACJA
Osobom, które chcą nauczyć się jak skutecznie radzić sobie z problemami, które do tej pory wyzwalały przejadanie się albo przeszkadzały w odchudzaniu.
WARTOŚCI I POTRZEBY
Osobom, które chcą zmodyfikować przekonania na temat siebie, które przeszkadzają w modyfikacji szkodliwych nawyków i tym sposobem osiągnięcia prawidłowej masy ciała.
NAUKA NOWEGO STYLU ŻYCIA
Osobom, które chcą zaopiekować się samym sobą, nauczyć się na czym polega umiejętne dbanie o siebie.